KONST / Litografier / Färglitografi 10895055
*
nr 1089 5055
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, 2 st, Norbert Robles (f. 1953), 120/250, 62/200, motivet: 21x18
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2017
kl 19:38:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/2 16:09:01
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norbert robles
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Norbert Robles
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
nr 1089 5055
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, 2 st, Norbert Robles (f. 1953), 120/250, 62/200, motivet: 21x18
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/2 16:09:01 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad norbert robles
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



